طراحی لوگو

چرا ما؟

طراحی لوگو / برند اصلا یک کار ساده و سریع نیست بلکه نیازمند تحقیق و مطالعه در زمینه فعالیت شرکت بوده و باید بتواند به مخاطبان برند یا شرکت پیام درستی که هدف شرکت است را برساند. یک طراحی لوگو سطحی و بدون تحقیق و فکر میتواند موجب شکست یک شرکت و کسب و کار شده و از طرفی ایجاد یک برند و هویت میتواند به گسترش کسب و کار و ایجاد محبوبیت بین مخاطبان شرکت کمک کند.

اصلا چرا لوگو؟

یک آرم و یک لوگوی حرفه ای به معنای واقعی می تواند شما را متمایز از دیگر رقبا جلوه دهد. مجموعه شما را در ذهن هر بیننده ای که حتی یک بار لوگوی شما را می بیند ماندگار نموده و موسسه شما را همانگونه که هست اصیل و مطمئن جلوه بدهد .

همانطور که شما می دانید :

  • لوگوی مجموعه شما به صورت مستقیم و بسیار زیاد بر روند رشد کسب و کار شما موثر است.
  • لوگوی شما حتی برای کسانی که با مجموعه شما آشنایی ندارند ، تا میزان زیادی می تواند در جهت مراجعه به محصول و خدمات شما ترغیب کننده باشد .
  • تقریبا همه انواع تبلیغات قابل تغییرند ، اما لوگوی خود را پس از استفاده نمی توانید به سادگی تغییر دهید.

مراحل انجام کار طراحی

بررسی و ساخت یک پروژه

 

پس از ثبت سفارش و ارسال اطلاعات کامل شرکت، ما بررسی اولیه درباره برند و هویت شرکت را آغاز کرده و پروژه لوگو و برند شما آغاز می شود. تعیین هدف و نتیجه و هویت و پیام صحیحی که برند باید القا کند از همان ابتدای ثبت سفارش شما آغاز شده و همواره سعی خواهیم کرد تا این اهداف محقق شود.

ایده یابی و طراحی

 

در این مرحله طراحی اولیه کار انجام می شود. اتود های مختلف با توجه به تحقیقات و زمینه های شرکت به صورت دمو طراحی می شود و در اختیار شرکت قرار میگیرد. لوگو ابتدا روی کاغذ طراحی اولیه می شود و سعی می شود تا عناصر لازم که پیام شرکت را بتواند القا کند در آن استفاده شود.
پس از ارائه دمو به شرکت ویرایش مورد نیاز شرکت و یا انتخاب دمو انجام شده و رنگ سازمانی برای لوگو در نظر گرفته می شود. لوگو به صورت وکتور طراحی شده و بازنگری پایانی انجام می شود.
نکات مهمی که در لوگو رعایت خواهد شد خوانابودن، مبتنی بر رنگ نبودن و وکتور بود طرح که باعث می شود لوگو در هر سایزی کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

تحقیق و مطالعه درباره پروژه

 

تحقیق اولیه و بررسی شرکت و اهداف پیش رو با توجه به تاریخچه و عنوان شرکت آغاز می شود. در این مرحله سعی خواهیم کرد تا با مطالعه فضای کسب و کار پیش رو، یک برند که بتواند با رقبای این فضا رقابت کند را خلق کنیم.

ارائه لوگو و پشتیبانی

 

پس از انجام طراحی، وقتی که هر دو طرف از پایان کار راضی باشیم، لوگو در فرمت های کاربردی تحویل داده خواهد شد. همواره پس از طراحی میتوانید ویرایش و تغییرات خود را روی لوگو اعمال کنید. حمایت از مشتریان عزیز و ذخیره و نگهداری لوگو روی سرور های امن برای ویرایش های بعدی از دیگر خدمات پشتیبانی ما خواهد بود.
سوالی براتون پیش اومده؟ پیش خودتون نگه ندارید از ما بپرسید!