Web design and development

نمونه کارهای طراحی وب سایت

سایت حافظ من

سایت فالگیری آنلاین حافظ من، یک وب سایت فال گیری روزانه است که توسط نئو استودیو طراحی شده است. تم و نوع طراحی این وب سایت به شکل سنتی و با حال و هوای شعر و فال گیری طراحی شده است.

مشاهده وب سایت
سیستم مدیریت اکانت اینستاگرام نکست

نکست، یکی از برترین سیستم های مدیریت اکانت اینستاگرام و جذب فالوور است. این سیستم بسیار هوشمند و دقیق امکان ارسال پست های زمانبندی شده به اینستاگرام شما را میدهد و امکان برنامه ریزی فالوو و لایک را دارد.

مشاهده وب سایت
وب سایت Mu3ic

پروژه وب سایت موزیک، سیستمی متصل به سرویس محبوب ساندکلاد است که شما را به آرشیو بسیار بزرگی از موزیک ها متصل می کند. این سیستم برای کاربران ایرانی در دسترس بوده و امکان پخش و دانلود موزیک را فراهم میکند.

مشاهده وب سایت
Web design and development

نمونه کارهای طراحی قالب لایه باز PSD

قالب موزیک سایت ام تی وی فارسی

قالب وب سایت موسیقی MTV Farsi یکی از پیشرفته ترین طراحی های انجام شده برای سایت موزیک توسط نئو استودیو است. متاسفانه این پروژه به دلیل پاره از مشکلات پس از طراحی ایندکس متوقف شد.

مشاهده قالب
قالب وب سایت علی سورنا

قالب وب سایت علی سورنا، رپز و خواننده ی ایرانی به درخواست یکی از مشتریان عزیز ما انجام شده است. این قالب کدنویسی نشده است اما میتوانید طراحی انجام شده برای این وب سایت را مشاهده کنید.

مشاهده قالب
قالب لایه باز یسرا

پروژه طراحی قالب سایت خیریه یسرا به صورت PSD و لایه باز انجام شده است. طراحی این وب سایت از جدیدترین تکنیک های طراحی و سفارشی شده توسط مدیریت وب سایت می باشد.

مشاهده قالب
قالب مدیریتی فروشگاهی نئوشاپ

پروژه قالب مدیریت فروشگاه نئوشاپ به سفارش وب سایت دکووب و برای یک پلتفرم فروشگاه ساز آماده سازی و طراحی شده است. این پروژه از اولین پروژه های طراحی قالب مدیریتی نئو استودیو می باشد.

مشاهده قالب
All
بروشور و کاتالوگ
رابط کاربری
ست اداری
کاور دیزاین
لوگو و برند